Nabídka štěňat - belgický ovčák malinois

Štěňata
Štěňata
Štěňata

Informace o vrhu:

Rodokmen vrhu  Rodokmen otce  Rodokmen matky  Přehled přírůstků  Fotografie  Galerie předků 


Chovatelská stanice Z granátové zahrady

nabízí štěňata plemene belgický ovčák malinois, odchovávaná v rodině, s celodenní maximální péčí, důraz kladen na socializaci a vtiskávání. Jedná se o druhý vrh narozený feně z chovné stanice od Policie České republiky.

Otec: Udet de Alphaville Bohemia, nar. 28.11.2005, číslo zápisu ČMKU/BOM/3055/05/08, tet. č. 3055, zkoušky IPO3, ÚMS BO, ÚMR, 2x res. CACT, 1x CACT, 2x ÚMS BO (v roce 2012 26. místo, ÚMR IPO - vícemistr 20110, RTG DKK neg. 0/0, výborný 1 na NVP, chovný CZ (CMC) PT uspěl, (Arno van Gelders Spijker, IPO3 x Funky de Alphaville Bohemia).

Udet je středně velký pes, tmavého pigmentu, pěkného typu a barvy, s výraznou hlavou. Je vyrovnaný, socializovaný, temperamentní, pracovitý, kdy vyniká razantní obranou, bojovností, kořistnickým pudem a ochotou spolupracovat s psovodem. Udet se se svým psovodem probojoval na Mistrovství světa a je tradičním účastníkem vrcholových soutěží. Udet pochází z výborného a úspěšného vrhu. Jeho sestra Unica se letos umístnila na Mistrovství světa belgických ovčáků na krásném 4. místě, mimo to je championkou práce Ch.Tr.,klubovou šampionkou práce, 2 x CACT, 2 x res. CACT, IPO3, ÚMR, ÚMS BO, ÚMS FCI, Mistr republiky BO 2009, 2010. Další sourozenci: Uther - IPO3, ÚMR, Uragan - IPO3, ÚMR, Ujfy - ZVV1, IPO1, Uran a Urs - služební psi Policie ČR, zařazení u zásahové jednotky.

Matka: Brona od Policie České republiky, nar. 20.4.2008, číslo zápisu CMKU/BOM/3924/08/11, tet. č. 3924, RTG DKK neg. 0/0, RTG DLK 0/0, chovná, PT 97/A (Quint Malidaj, IPO1, 2x vícemistr Policie ČR x Mirage de Alphaville Bohemia, IPO3)

Brona je velká, statná, mohutná fena. Původně byla vedena pro záchranářský výcvik pro Policii ČR, ale využití psů v tomto odvětví služební kynologie bylo u Policie ČR ukončeno. Je socializovaná, přátelská, má výrazný kořistnický pud a je výborná aportérka. Je vyrovnané povahy, pracovitá, vyniká svou bojovností a ochotou pracovat. Její výcvik byl směřován k praktickému využití. Její sourozenci jsou služebními psy Policie ČR, zařazenými ve výkonu služby, mimo jiné i u zásahové jednotky. Brona je po otci Quint Malidaj, který je služebním psem Policie ČR, je dvojnásobným vícemistrem Policie ČR. Sestra Qeen je Mistr ČR mládeže. Matka Mirage de Alphaville Bohemia je služební fenou Policie ČR, která je využívána především v chovu, IPO3. Mirage pochází z výborného vrhu, kdy její bratr Master je několikanásobným účastníkem MR a MS, Mistr USA, CACT, IPO3. Na závodech se umísťuje v popředí startovní listiny a obsazuje tradičně nejvyšší místa. V současné době pes působí v USA. Dále Merrily - IPO3, FH2, ÚMR, Mania - IPO3, ÚMR, CACT, res. CACT, Maxim - IPO3, ÚMR, Morgan - IPO3, ÚMR a další úspěšní sourozenci.

Jedná se o ověřené spojení, matka Brony – Mirage byla kryta Udetem a vrh E je využíván u Policie ČR, dvě dcery již byly uchovněny, výborný povahový test. Dále Udet nakryl i sestru Mirage – Manii de Alpphaville Bohemia, kdy vrh se jeví také velmi dobře. U nabízených štěňat předpokládáme výbornou pracovní upotřebitelnost pro všechny psí sporty, vyrovnané povahy. Snahou je odchovat zdravá štěňata s dobrými povahovými vlohami. Štěňata jsou vhodná do rodiny, k aktivním lidem. Odběr začátkem září 2012. Štěňata budou očkována, několikrát odčervena, čipována, budou mít vystaven Europas – mezinárodní očkovací průkaz. Samozřejmostí je kupní smlouva, chovatelský servis, možnost spolupráce s chovatelkou. Štěňátka odejdou do nových domovů s krmením do začátku a s výbavou. Více informaci naleznete na našich internetových stránkách http://z-granatove-zahrady a stránkách klubu chovatelů belgických ovčáků http://www.kchbo.com nebo http://www.bergerbelge.cz. Nezávazná návštěva je vítána.

Z dalších významných předků vybírám: Yagus van de Duvetorre, 2x Mistr světa, 2x Mistr Belgie, res. CACIT, res. CACT, Ch. Tr., Cartovche Bomazde, 2x ÚMS, 3xBOB, 2xCACIB, 2x res. CACIB, 4xCAC, 2xCAJC, res. CAC, IPO3, Stoned van de Duvetorre 2x ÚMS, IPO3, Ch. Tr., Elgos du Chemin des Plaines, Ring3, Mondioring3, Huby du Domaine Saint-Loup, s.c.ut., Ch. Tr., Ring3, Mondioring3, Klem von Roten Falken, IPO3, SchH3, Dusty du Clos de Savoje, Ch. Tr., Ring3, G´Vitou des Deux Pottois, Ch. Tr., Ring3, BR1, Kolos des Deux pottois, Ring3, IPO3, SchH3 a mnoho dalších.

Navigace na „letní byt“

Cesta k nám je relativně jednoduchá. V Praze je potřeba se dostat po okruhu nebo po Strakonické na Zbraslav a zde sjet směr Slapy - Štěchovice. Je to silnice č. 102. Pojedete stále podél Vltavy, budete ji mít po levé ruce, asi 15 km podél vody až do obce Štěchovice. Skoro celými projedete. Minete po levé straně most, pak autobusové nádraží, následuje oranžově blikající semafor a od něj cca 300 metrů je po pravé straně velký strom a u něj malý obchůdek s obuví. Tady odbočíte doprava a pojedete podél říčky Kocáby, kterou budete mít stále po levé ruce. Říká se tu V Kocábách nebo na Kocábě. Po asfaltové komunikaci pojedete cca 2,5 km stále mezi chatami. V zásadě stále rovně. Po 2 km budete mít antukové hřiště nejprve po levé straně s upozorněním "Jeďte pomalu!", pak bude hřiště po pravé straně a hned za ním je rozcestník. Zde je lavička s nápisem Haluzo, stále se budete držet rovně (lehce vlevo) a po 300 metrech bude po levé straně odstavná travnatá plocha, kde bude stát asi plno aut. Zde zaparkujete a po nejbližší kovové lávce se zábradlím přejdete na druhou stranu přes Kocábu. V tomto místě jsou za lávkou tři hnědé chaty. Naše je ta roubená, ale to nás už uvidíte. Na verandě máme kytky. Případně se ptejte na Kranátovi, pod novým jménem mě tu nikdo nezná.

Mapa
Mapa
  Michaela Knížová Jiří Novák   © 2014