Nabídka štěňat - belgický ovčák malinois

Štěňata


Informace o vrhu:
Rodokmen vrhu  Přehled přírůstků  Fotografie 


Chovatelská stanice Z granátové zahrady
přijímá záznamy na štěňata belgických ovčáků po Brona od PČR (Quint Malidaj x Mirage de Alphaville Bohemia) a Brest Boccaro (Yannik v. Bonum Bono x Unica de Alphaville Bohemia).

Ze 3/4 podobné spojení jako byl vrh A a B. Více informací ráda poskytnu. Brona je sestrou Bory od PČR - účast MR a Bongo od PČR - služební pes PČR. Quint Malidaj několikrát účastník a několikrát umístněn na MR PČR v obranářských speciálech. Unica, MR, šampion práce, myslím, že k Unice není co dodávat a Mirage je z výborného vrhu - sourozenci Master, Mania, Merrily, Maxim, Morgan a další… Potomci Brony jsou úspěšní ve všech oblastech - služební psi na všestranné i speciální kynologii u Vězeňské služby, u Městské policie - úspěšný Brego z Granátové zahrady, vojáci, sport Agina, Bikara z Granátové zahrady, sport a obedience Alka alias Sofie z Granátové zahrady, zachrannářský výcvik Axa z Granátové zahrady, sport, pasení a agility Barbara alias Ria z Granátové zahrady. Určitě jsem na někoho zapomněla.

Více informací na http://z-granatove-zahrady a stránkách klubu chovatelů belgických ovčáků KCHBO http://www.kchbo.com.

28.7.2014 - Štěňata jsou na světě!

Bylo to trochu dramatické. První dva kluci super. První kluk v 6:55 580 g a druhý kluk v 7:25 500g. Pak se to zkomplikovalo, zůstala tam placenta a bránila vybavení dalšího štěnda. Takže na veterinu. Moc děkuji týmu Veteriny Zbraslav. Po vytažení placenty se narodil třetí kluk v 10:45 510 g. Poslední štěndo - holku jsme z Brony tahali, ale dala to. Fenka šla nohama napřed a tím, že odešla plodová voda, tak na sucho. Na svět přišla v 11:45 a vážila 520 g. Snad budou v pořádku a nenapitá. Takže konečné skóre tři kluci a jedna holka. Tři jsou takoví pískoví a jeden trošku do zrzava. Ten co se narodil v 7:30 a měl 580g, tak v poledne po příjezdu domu měl už 600 g, to bude nějaký žravec. Jsem šťastná, že to máme za sebou, tak snad budou v pořádku. A vypisujeme tímto konkurz na nové majitele. Jsem unavená, ale s takovým tím dobrým pocitem, že vše dopadlo.

Matka: Brona od Policie České republiky, nar. 20.4.2008, číslo zápisu CMKU/BOM/3924/08/11, tet. č. 3924, RTG DKK neg. 0/0, RTG DLK 0/0, chovná, PT 97/A (Quint Malidaj, IPO1, 2x vícemistr Policie ČR x Mirage de Alphaville Bohemia, IPO3)

Brona je velká, statná, mohutná fena. Původně byla vedena pro záchranářský výcvik pro Policii ČR, ale využití psů v tomto odvětví služební kynologie bylo u Policie ČR ukončeno. Je socializovaná, přátelská, má výrazný kořistnický pud a je výborná aportérka. Je vyrovnané povahy, pracovitá, vyniká svou bojovností a ochotou pracovat. Její výcvik byl směřován k praktickému využití. Její sourozenci jsou služebními psy Policie ČR, zařazenými ve výkonu služby, mimo jiné i u zásahové jednotky. Brona je po otci Quint Malidaj, který je služebním psem Policie ČR, je dvojnásobným vícemistrem Policie ČR. Sestra Qeen je Mistr ČR mládeže. Matka Mirage de Alphaville Bohemia je služební fenou Policie ČR, která je využívána především v chovu, IPO3. Mirage pochází z výborného vrhu, kdy její bratr Master je několikanásobným účastníkem MR a MS, Mistr USA, CACT, IPO3. Na závodech se umísťuje v popředí startovní listiny a obsazuje tradičně nejvyšší místa. V současné době pes působí v USA. Dále Merrily - IPO3, FH2, ÚMR, Mania - IPO3, ÚMR, CACT, res. CACT, Maxim - IPO3, ÚMR, Morgan - IPO3, ÚMR a další úspěšní sourozenci.

Otec: Brest Boccaro, nar. 29.8.2011, číslo zápisu CMKU/BOM/5512/11, DKK 0/0, DLK 0/0, 62/64 cm, PT: uspěl, aport 5
(Yannik v. Bonum Bono x Unica de Alpphaville Bohemia)

Hlava typická dle standardu, náznak římského nosu, volnější koutky, ucho vysoko nasazené i nesené, správného tvaru a poměrné velikosti, oko lehce mandlové dle standardu, správně uloženo, hnědé, chrup úplný, skus nůžkový - těsný, střední řezáky v kleštích, krk del standardu, hrudník hluboký, prostorný, předhrudí dle standardu, hřbetní linie pevná a rovná, bedra rovná - korektní, záď lehce spáditá dle standardu, hrudn končetiny - postoj korektní, úhlení korektní, pánevní končetiny - postoj mírně rozníhavý, úhlení korektní, ocas nasazen i nesen korektně, délka standardní, pigmentace sytá, srst správné délky - uzavřená, fauve mahagon, charbonáž zvýrazněná středně na nohách, střední bílý znak na hrudi, na tlapkách, maska úplná, pohybová mechanika lehká, pružná, prostorná, typ standardní, ušlechtilý, pohledový výraz vyjádřen správně, obě varlata v šourku, plně vyvinutá, kondice výstavní, pracovní, celkový vzhled kompaktní, elegantní, povaha vyrovnaná, temperamentní, hravá, přátelská.

  Michaela Knížová Jiří Novák   © 2014