Vrh "B" - Gerro Leryka x Granada Květ Laryk

Beryl - vlkošedý

Bagira - celočerná
Begina - celočerná
Bereta - vlkošedá
Brigita - celočerná
číslo zápisu: ČMKU/DS/64045-49/07
tetovací čísla: 88453-57
narozeni: 13.2.2007

I. generace II. generace III. generace IV. generace V. generace
a- Gerro Leryka

ČMKU/DS/50923/03/05

VD2, 0/0, 1.tř. 5VQ1/P

ZM, ZVV3, SchH3, IPO3, ZPU2, ZOP, SchH-A, ZPS1, ZPO1, FPr 2

nar. 9.11.2003
tet.č. 13655

(Gerra 0/0, IPO3, SchH2, 5CX1/P,
Gimi 0/0,
Gréta 0/1,
Gucci 1/1)

vlkošedý, tmavé znaky
a- Ero z Osobovské skály

ČMKU/DS/30173/97/99

VD, 0/0, 2.tř. 5CU1/N

IPO3, ZVV3, SchH3, ZPS1, ZPO1

nar. 8.4.1997
tet.č. 16258

(Erik, 0/0, 2.tř., Ema 0/0, 2.tř.)

vlkošedý
a- Koran z PS

ČKS/DS 14927/95

VD, 0/0, 2.tř. 5CV1/P
ZVV1, IPO1, SchH1

vlkošedý, tmavé znaky
a- Bojar z PS
VD, 0/0, 1.tř. 5JVQ7
ZM, ZVV2
vlkošedý
Treu v. Schäferstolz
V, SP-PS, ZM, ZVV1, 4DXQ6
5-5,5
Ilona z PS
VD, SP-PS, 6VQ5
5-5
a- Alma z PS
D, SP-PS, ZVV1
vlkošedá
Kaso z PS
VD, 0/0, SP-PS, ZVV1, 2.tř. 5V6/4,4
Cedra z PS
SP-PS
a- Ajka z Osobovské skály

ČKS/DS/12491/92/96

VD, 0/0, 2.tř. 5I1/P
ZVV1

černá, znaky
a- Scharik v. Baggerschacht
VD, 0/0, 2.tř.
ZM, IPO3, ZVV2
černý, znaky
Kent v.d. Ratstanne
V, 1.tř., 0/0, SchH3, FH, Kör 5447/33
Hera v. Baruther Land
0/0, SchH2, Kör 6446/34
a- Netka z PS
VD, 0/0, 2.tř. 5CKI3/3,4, ZM, ZVV1
černá, znaky
Jaso z PS
VD, 0/0, ZM, SP-PS, ZVV3, ZPO, 5X6, ÚP, ÚM ČSSR
Ange z Jirkova dvora
V, vít.tř., 0/0, ZM, SP-PS, ZVV2, 5JKU5
a- Emilka Anrebri

ČMKU/DS/43969/01/03

VD, 0/0, 2.tř. 5CY1/P
ZVV3, IPO3, SchH3, ZPO2, ZPS, SchH-A

(Egi 0/0, Emil 0/0, Evžen 0/0)

celočerná
a- Frankie Anrebri

ČMKU/DS/33017/98/99

V, 0/0, DNA, ZW 82
1.tř. 5VQ1/N
ZVV1, IPO3, SchH3
SchH-A, FH1, ZPS1, FPr1
6xÚM ČR, ÚM MSKS,
Inter Ch., Champ.ČR
Champ.SR, BOB
2xCACIB, 5xCAC, vít.tř.

nar. 18.3.1998

vlkošedý, tmavé znaky
a- Majk Anrebri
VD, 0/0, 2.tř. 5CI1/P
IPO3, SchH3, OP1, ZVV1, SchH-A
3xÚM ČR
(Matěj 3xMistr SR, ÚMS, 5CY5)
černý, znaky
Arys z Trávníčkova dvora
VD, 0/0, ZM, ZVV3, IPO3, ZPO, ZZP2, 2.tř. 5VQ6/5,5, 2xÚM SR, 2xÚM ZP
Britta z Knihovského údolí
VD, 0/0, ZVV3, IPO3, ZPO, ZZP2, OP1, 2.tř. 5I6/4,4
ÚMM, ÚP BVK
c- Fixi od Policie
VD, 2/0, 2.tř. 5V1/P
IPO2, ZVV1
vlkošedá
Iro z PS
VD, 0/0, ZVV3, SP-VB, ZM, 5BCVQ1/N
Luka SNB
VD, 0/0, SP-PS, 2.tř. 5CRI4
a- Allegra Egerstau

ČMKU/DS/30481/97/99

VD, 0/0, ZVV2, BH, ZM, 2.tř. 5VQ1/P

(Agar 0/0)

nar. 4.5.1997

vlkošedá, tmavé znaky
a- Ingo z Milberku
VD, 0/0, 2.tř. 5CY1/P
ZM, ZVV1
celočerný
Ex Hronovský pramen
V, 1.tř. 5VQ1/N, ZVV2, IPO3, SchH-A, ZM, BH, OP1
5-3
Jara od Policie
VD, 0/0, ZVV1, 2.tř. 5CVQ1/N
a- Anja Lotrounsko
D, 0/0, ZVV1, OP1
2.tř. 5CV1/N
vlkošedá
Back Ort
VD, 0/0, ZM, ZVV3, IPO3, ZPO, ZPS, 2.tř. 4CKV1/P, ÚP, ÚM
Ambra Cedra
D, 0/0, ZVV1, vlkošedá
a- Granada Květ Laryk

ČMKU/DS/39284/00/03

VD, 1/1, 2.tř. 5CY1/P

IPO3, ZVV1, ZOP, ZPU2, ZZO, SchH-A, BH, ZMT, T1, OPT1

nar. 13.5.2000
tet.č. 39424

(Gard 0/0, Greisi 0/0)

celočerná
a- Art z Mokropeské zahrady

ČKSP 04130/91/94

VD, 0/0, 2.tř. 5DXQ2/N

IPO3, ZVV2, OP1, BH, SchH1

tet.č. 06011
nar. 16.2.1991

(Aiwa 0/0, Amor 0/0)

téměř celočerný
a- Ben z PS

ČKSP 1419-86/89

VD IV., 0/0, 2. tř. 5CKV6/3,4
ZM, ZVV3, IPO3, ZZP2, SchH3, ÚM ČR ZP, ÚP, ÚM ČR IPO

vicemistr ZP ČR
mistr ZP Rakouska

nar. 5.3.1986

vlkošedý
a- Treu z PS
VD, 0/0, 5JXQ7, ZVV2
černá, znaky
Treu v. Schäferstolz
V, SP-PS, ZM, ZVV1, 4DX6
5-5,5
Mora z PS
VD, ZM, ZVV1, 5CKI6
a- Ora z PS
VD, 0/0, 5CVQ5, ZVV1
vlkošedá
Treu v. Schäferstolz
V, SP-PS, ZM, ZVV1, 4DX6
5-5,5
Ilona z PS
VD, SP-PS, 6VQ5/P
5-5
a- Nutty z Vrážské zahrady

ČKSP 50854/91

VD, 0/0, 3.tř. 5CKX3/4,4
ZM, ZVV3, IPO3
ÚM ČR

nar. 26.2.1985

černá, hnědé znaky
a- Chef z Vrážské zahrady
vítěz třídy, V, 0/0, 5DXQ5
ZM, ZVV3, IPO2
černý, tmavé znaky
Lars v. Eselstieg
V, ZM, ZVV2, 5DJV4
Rysa z PS
VD, ZM, ZVV1, 6LV7
a- Oli z Chržína
VD, 0/0, 7CLU3, ZM, ZVV1
vlkošedá
Ziko z Akordu
VD, ZVV3, ZPO, 5DX5
ÚP, ÚM ČSSR
Ima z Chržína
V, ZM, ZVV2, 5JKU5
a- Dona Laryk

ČMKU/DS/24346/95/98

D, 0/0, 2.tř. 5DV1/N

ZVV1, BH, SchH-A, ZM

tet.č. 39229
nar. 13. 6. 1995

(Dar VD, 0/0, 1.tř.5V1/P, ZM, BH, OP1, SchH3, IPO3, SchH-A)

vlkošedá
a- Ex Hronovský pramen

ČKSP 08157/93

V, 0/0, 1.tř. 5VQ1/N
ZZM, ZVV2, IPO3, SchH-A, BH, OP1

(Ejmy IPO3, SchH3, 0/0,
Elis ÚMM, ZVV2, IPO2, SchH2, 5CK1/P, 0/0)

vlkošedý, tmavé znaky
5-3
a- Titus z PS
VD, 0/0, SP-PS, H1, 5JY6/54
celočerný
Bero v.d. Friedersdorfer Flur
V, 0/0, SchH3, SP-PS
1.tř. 5JQX6/5,4
Vera z Pohraniční stráže
ev.č. 1998, SP-PS
a- Cora Pohodelská samota
VD, 0/0, 2.tř.
ZM, IPO3, ZVV2
vlkošedá
Cir z Vrtovské doliny
0/0, VD, ZPS, ZVV3, IPO3, ZPO, ÚM ČR, ÚME

(Cita 0/0, ZVV3, ZPO, ZPS, PO, IPO3
Cezar ZVV3, ZPO, 2xÚM ČSR
Cyrus ZVV3, ZPO
Cvok 0/0, VD, ZVV2, IPO3
Cia ZVV3, ZPO, IPO)
Besy Blata
VD, ZM, ZVV2, 5CKV7
a- Bela Fihrak

ČKSP 80995/92

VD, 0/0, ZM, ZVV1, 1.tř. 5V1/P

nar. 25.3.1988

vlkošedá, tmavé znaky
a- Gillo v. Murrtal
V, 0/0, 4JI7, ZM, ZVV1
Dorian v. Adeloga
V, SchH3 (Dick VA, v.tř. 73, 74)
Fara v.d. Angerstrasse
V, SchH2
a- Yna z Jirkova dvora
VD, 2.tř. 5CKV1/N
ZM, ZVV2, IPO1
Bont Peč-Kar
VD, SP-PS, 5CX5
(Bessy ZVV2, ZPO)
Oja z Jirkova dvora
VD, ZM, ZVV2, 4JVQ6
  Michaela Knížová Jiří Novák   © 2014