Vrh "C" - Gerro Leryka x Lady Black Bret-Bett

Deník

3 dny 23 dní 34 dní

34 dní - 24.5.2007

Kluci se mají k světu, už prozkoumávají široké okolí. Lady je stále hlídá, prože pořád lezou někam kam nemají, okusují kytky a keře a snaží se vytahat všechno možné. Jinak papají o sto šest, už baští rýži s masem, piškoty, granulky a moc jim vše chutná. Celý den už jsou ve venkovním výběhu a už se naučili zalézt si do boudy, když je ošklivo nebo naopak když svítí sluníčko. Cedrik je velký bojovník, trhá hadry a také usurpuje Cerona. Ceron je víc pohodář, zvědavý jak opička a takový rozvážný. To Cedrik je dráček. Už se také seznámili s kocourem Mikym a vše proběhlo v pohodě. Také už byli v bytě. Chodili po plovoucí podlaze a po dlaždičkách a byli naprosto bez problémů. Pomalinku už je odstavujeme od mamky, ale rádi si pořád cucnou máminýho mlíčka. Blíží se jim odchod do nových domovů a příští týden budou mít opravdu náročný - čipování, očkování, tetování a odchod do nových domovů.

23 dní - 13.5.2007

Tak miláčkové u Ladynky už mají vybrané své nové páníky. Jinak se mají k světu, pomaličku začínáme s přikrmováním, i když mléka má mamina zatím dost, ale aby si zvykli na všechny ty dobroty, se kterými se můžou v životě setkat. Jsou to krásné kuličky, taky už jim rostou zubáky. Už byli také venku, teď když je pěkně, tak je to super a docela se jim líbí schovávat se ve stínu v trávě. Taky už se perou a je vidět, jak je každý jiný. Ceron je mazlivější, přítulnější. Cedrik je už teď bojovník, tvrdohlavec, dovoluje si na bráchu a zkouší to i na mamku, ale to se se zlou potáže. Už s nimi začíná být legrace a zábava, protože něco začínají dělat.

3 dny - 23.4.2007

20. 4. 2007 se Lady Black narodili dva krásní kluci, vrh "C" z Granátové zahrady. Dostali jména Cedrik - červené označení a Ceron - žlutě označený. Maminka i štěňátka se mají k světu, kluci mají mlíkárnu jen pro sebe a tak už dnes váží přes 700 g. Nakonec Lady porodila přirozeně, i když pomoc doktora jsme přece jen trochu potřebovali, prostě není holka nejmladší a štěňátek bylo málo. Hlavně, že jsou zdraví a mají se dobře. Jinak porodní váha Cedrika byla 610 g a Cerona 600 g.

  Michaela Knížová Jiří Novák   © 2014