Vrh "F" - Hronek z PS x Ankara z Granátové zahrady

Fargo - tmavě vlkošedý
Fantagira - vlkošedá
číslo zápisu:
tetovací čísla: 88994, 88995
narozeni: 23.1.2014

I. generace II. generace III. generace IV. generace V. generace
Hronek z PS

ČMKU/DS/493440/03

ZVV1, H-2, P-1, SPM
Kkl 1



vlkošedý
Tom z PS

ČMKU/DS/22843//95/98

VD, HD a(0/0),
2. tř. doživotně 5CVQ1/P
ZV 1, OP 1




vlkošedý
Cordon An-Sat

ČKSP 01147/86/92

VD, 0/0, ZM, IPO3, ZVV3
2.tř. 5CKV1/P

(Cent An-Sat SchH3, IPO3)

vlkošedý, tmavé znaky
Car pod Molnošskou baňou
V, vít.tř., 0/0, ZM, ZVV3, IPO3, 5JKX5, ÚM SR

Ajo Ja-Kra
V, kr.vít., ZM, ZVV2, 5JI5
Bojka pod Zoborskou baňou
VD, ZM, ZVV1, 5JOY7
Teri SNB
SKSP 9508/80/84
VD, HD a, 5CU5, ZM, ZVV1
Iran z Horních plesů
ev.č. F006, V, SP-VB, ZVV1
Rupa SNB
ev.č. 1861, SP-PS
Axa z Blatenského zámku

ČKS/DS/80054/92/94

D, HD a(0/0), 2.tř. doživotně 4CU1/P

vlkošedá
Kaso z PS
ČKSP 0565-90/80/90
VD, HD a (0/0), 2.tř. 5JV6/44
SP-PS, ZVV1
Iwo v.d. Buschecke
ZM, ZVV1, FH2, SchH3
Emma z PS
ZM, ZVV1, SP-PS
Majka z Blatenského zámku
ČKSP: 42423/86, VD, HD a, 5CV5, ZM, ZVV2
Kass v. Fürstendamm
V, 5JKX5, ZM, ZVV2
kraj. vítěz
Klára z PS
VD, 5JV5, ZM, ZVV2, SP-PS
Kami Hronovský pramen

ČMKU/DS/27055/96/00

D, HD a (0/0), 2.tř. doživotně 5DV1/P
ZVV1

Karec a(1/1), Kas, Klen, Klára a(0/0), Kora 4/4


vlkošedá
Ron v. Haus Bernhart-Mader

HPK 24044-91/94

ÚMS WUSV, VD, HD a(0/0), 1.tř. doživotně 5KU5/55
IPO3, SchH3

vlkošedý
Fax v. Haus Bernhart-Mader
SZ 1641952
V, HD a
SchH3, (SG-BSP), FH, IPO3
Dasso v. Bodelschwinger Schloss
SZ 1519112
V, SchH3
Nessy v. Haus Bernhart-Mader
SG, SchH1
Laura v. Piusberg
SZ 1682012
SG, HD a, SchH3
Half v. Busecker Schloss
V, SchH3, IPO3
Paola v. Haus Bräutigam
SZ 1561654
Ejmy Hronovský pramen

ČKS/DS/08158/92/94

VD, HD a(0/0), 1.tř. doživotně 5V1/P
ZM, IPO3, SchH3, SchH-A, ZVV1, OP1

vlkošedá, tmavé znaky
a- Titus z PS
VD, 0/0, SP-PS, H1, 5JY6/54
Bero v.d. Friedersdorfer Flur
V, 0/0, SchH3, SP-PS
1.tř. 5JQX6/5,4
Vera z PS
ev.č. 1998, SP-PS
Cora Pohodelská samota
VD, 0/0, 2.tř.
ZM, IPO3, ZVV2
Cir z Vrtovské doliny
0/0, VD, ZPS, ZVV3, IPO3, ZPO, ÚM ČR, ÚME
Besy Blata
SG, ZVV2
Ankara z Granátové zahrady

ČMKU/DS/61694-97/06
DNA výstava VD1 třída pracovní od prezidenta ČKNO pana Strouhala

1, tř. chovnosti doživotně 5V1/P


nar. 30.7.2006
tet.č. 88371

vlkošedá
a- Xant z Jirkova dvora

ČMKU/DS/45614/02/04

V, 0/0, DNA, 1.tř. 5JV1/P

IPO3, ZVV3, ZPS1, ZPO1, ÚM ČR, rez. CACIT, CACT

nar. 17.4.2002
tet. č. 88371

(Xena 0/1, VD, 1.tř., Xita 0/0)

vlkošedý
a- Dargo Ha-Ja-Da

ČMKU/DS/34207/98/00

VD, fast normal, DNA
1.tř. 5CV1/P
IPO3, ZVV3, ZPS1, SchH3
2 x ÚM ČR

vlkošedý
a- Grim z PS

ČKS/DS/12282/92/95

VD, 0/0, 2.tř. 5KV1/P
ZM, ZVV3, IPO3, ZPS1, SchH3, FH1
6xÚM ČR, ÚMS WUSV

(Gina VD, ZVV1, 0/0)

vlkošedý
c- Ben z Bolfu
ÚP, VD, 2/0, 2.tř. 5V1/P, ZM, ZVV2, IPO3
a- Tina z PS
VD, 0/0, 2.tř. 5V1/N
SP-PS, ZVV1
a- Cora Ha-Ja-Da

ČKS/DS/10439/92/97

D, 0/0, 2.tř. 5CKV1/P
ZVV1, OP1

(Cris 5KU1/P, VD, 0/0, IPO3, SchH3, OP1, ZVV1, SchH-A)

vlkošedá
a- Arys z Trávníčkova dvora
4 x ÚM
VD, 0/0, 2.tř. 5VQ6/5,5,
ZVV3, IPO3, ZPO, ZZP2
a- Ester ÚV SOOD
D, 0/0, 2.tř. 4CLV7/3,4, ZM, ZVV2
a- Nora z Jirkova dvora

ČMKU/DS/34940/98/00

VD, 0/0, DNA, 1.tř. 5CV1/P
ZVV1

nar. 21.11.1998

vlkošedá
a- Gero z Blatenského zámku

ČKS/DS/19182/94/97

V, 0/0, 1.tř. 5JVQ1/P
ZVV3, IPO3, SchH3, OP1, ZPS1
2 x ÚM ČR

(Gaston VD, ZVV3, IPO3, ZPO, 4 x ÚNP)

vlkošedý, tmavé znaky
a- Omar z Blatenského zámku
VD, 0/0, 2.tř. 5CU1/P
ZM, ZVV3, IPO3, ZPO
a- Zara z Blatenského zámku
VD, 0/0, 2.tř. 5X1/P, ZVV1
a- Ajka z Jirkova dvora

ČKS/DS/18071/94/98

V, 0/0, ZVV1, 1.tř. 5JI2/P

černá, znaky
a- Hassan v. Wildsteiger Land
V, 0/0, 1.tř. 5JX1/N, IPO1, vít.tř.
a- Korina z Jirkova dvora
VD, 0/0, 1.tř. 5KI2/P, ZVV1
a- Granada Květ Laryk

ČMKU/DS/39284/00/03

VD, 1/1, 2.tř. 5CY1/P

IPO3, ZVV1, ZOP, ZPU2, ZZO, SchH-A, BH, ZMT, T1, OPT1

nar. 13.5.2000
tet.č. 39424

(Gard 0/0, Greisi 0/0)

celočerná
a- Art z Mokropeské zahrady

ČKSP 04130/91/94

VD, 0/0, 2.tř. 5DXQ2/N

IPO3, ZVV2, OP1, BH, SchH1

tet.č. 06011
nar. 16.2.1991

(Aiwa 0/0, Amor 0/0)

téměř celočerný
a- Ben z PS

ČKSP 1419-86/89

VD4, 0/0, 2. tř. 5CKV6/3,4
ZM, ZVV3, IPO3, ZZP2, SchH3
ÚM ČR ZP, ÚP, ÚM ČR IPO

vicemistr ZP ČR
mistr ZP Rakouska

nar. 5.3.1986

vlkošedý
a- Treu z PS
ČKSP 338583/83
VD, 0/0, 5JXQ7, ZVV2
a- Ora z PS
VD, 0/0, 5CVQ5, ZVV1
a- Nutty z Vrážské zahrady

ČKSP 50854/91

VD, 0/0, 3.tř. 5CKX3/4,4
ZM, ZVV3, IPO3
ÚM ČR

nar. 26.2.1985

černá, hnědé znaky
a- Chef z Vrážské zahrady
vítěz třídy, V, 0/0, 5DXQ5
ZM, ZVV3, IPO2
a- Oli z Chržína
VD, 0/0, 7CLU3, ZM, ZVV1
a- Dona Laryk

ČMKU/DS/24346/95/98

D, 0/0, 2.tř. 5DV1/N

ZVV1, BH, SchH-A, ZM

tet.č. 39229
nar. 13. 6. 1995

(Dar VD, 0/0, 1.tř.5V1/P, ZM, BH, OP1, SchH3, IPO3, SchH-A)

vlkošedá
a- Ex Hronovský pramen

ČKSP 08157/93

V, 0/0, 1. tř. 5VQ1/N
ZZM, ZVV2, IPO3, SchH-A, BH, OP1

(Ejmy IPO3, SchH3, 0/0,
Elis ÚMM, ZVV2, IPO2, SchH2, 5CK1/P, 0/0)

vlkošedý, tmavé znaky
a- Titus z PS
VD, 0/0, SP-PS, H1, 5JY6/54
a- Cora Pohodelská samota
VD, 0/0, 2.tř.
ZM, IPO3, ZVV2
a- Bela Fihrak

ČKSP 80995/92

VD, 0/0, ZM, ZVV1
1.tř. 5V1/P

nar. 25.3.1988

vlkošedá, tmavé znaky
a- Gillo v. Murrtal
V, 0/0, 4JI7, ZM, ZVV1
a- Yna z Jirkova dvora
VD, 2.tř. 5CKV1/N
ZM, ZVV2, IPO1
  Michaela Knížová Jiří Novák   © 2014